top of page
Sipet Makina ve Kimya A.Ş.
REFERANSLAR

“Genel Müdürlük görevime başladığım Şubat 2015 yılından beri Esenlik SMMM ile çalışmaya devam etmekteyim. Gerek tecrübe ve birikimlerine duyduğum güven ve verdikleri hizmetlerdeki geri bildirim hızından, gerekse tüm Esenlik ekibinin olumlu ve yapıcı yaklaşımından duyduğum memnuniyet sebebiyle, kendileri ile çalışmanızı hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum.”

Sipet Makina ve Kimya A.Ş., Betül Yöney

HAKKIMIZDA
 
Esenlik SMMM ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. şirketlere muhasebe, finansal raporlama ve bordrolama alanlarında danışmanlık hizmetleri veren, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman bir kuruluştur. Aynı zamanda, partner Yeminli Mali Müşavirlik bürosu, Bağımsız Denetim şirketi ve İnsan Kaynakları şirketi ile mükelleflerin daha kapsamlı danışmanlık hizmetleri alabildiği Esenlik Grup Şirketleri'nin bir üyesidir. 

AMACIMIZ

 

Amacımız, şirketlere ihtiyaç duydukları hizmetleri, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübemizden faydalanarak, güvenilir bir ilişki içinde sunmaktır.  Muhasebe, kayıt  düzeni ve finansal raporlama hizmetlerinin, yasal bir zorunluluğu yerine getirmekten çok, firmaların geleceğini doğrudan etkilediğinin bilincindeyiz. Bu sebeple, şirketlerin kendine özgü ihtiyaçlarına cevap verirken, sağlıklı bir muhasebe ve finansal raporlama altyapısının oluşmasına önem veriyoruz. 

bottom of page